Privātuma politika

Šī privātuma politika informē par privātuma praksi un personas datu apstrādes principiem saistībā ar SIA VPV mājas lapu un pakalpojumiem. Lai sazinātos saistībā ar datu apstrādes jautājumiem, lūdzu rakstiet e-pastu uz raivis.sakalis@vpvpellet.com.

Kādus personas datus mēs iegūstam un kādēļ?

Mēs izmantojam sekojošus personas datus:

 • Jūsu vārdu un uzvārdu, lai identificētu Jūs, preču pasūtījuma saņemšanas un/vai apmaksāšanas brīdī.
 • Jūsu e-pasta adresi, lai, pēc nepieciešamības, nosūtītu informāciju par pasūtījumu .
 • Jūsu telefona numuru, lai apstiprinātu Jūsu pasūtījumu un sazinātos ar Jums, ja saistībā ar Jūsu pasūtījumu ir radušies papildus jautājumi.
 • Mēs izmantojam Jūsu adresi, lai piegādātu Jums interneta veikalā pasūtītās preces, attiecīgajā piegādes veida izvēles gadījumā.
 • Juridiskas personas gadījumā, mēs izmantojam norādīto uzņēmuma nosaukumu, juridisko adresi un reģistrācijas numuru grāmatvedības veikšanai, kā arī, lai noteiktu nepieciešamo nodokļu likmes pasūtījumam.

No kādiem avotiem mēs iegūstam personas datus?

Mēs apstrādājam tikai un vienīgi tos personas datus, kurus Jūs sniedzat veicot pasūtījumu mūsu interneta veikalā vai aizpildot reģistrācijas anketu.

Personas datu izpaušana.

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu klientu apkalpošanas servisu, kā arī, lai izpildītu visas normatīvo aktu un likumu prasības, iegūtie dati varētu būt nodoti trešajām personām šādos gadījumos:

 • Personas dati var tikt nodoti trešajai personai mārketinga pakalpojumu sniegšanai, lai informētu Jūs par interneta veikala jauniem preču pievedumiem un atlaižu akcijām.
 • Personas dati var tikt nodoti trešajai personai, lai nodrošinātu pasūtījumu piegādi norādītājā adresē, vai lai sazinātos ar klientu par preču piegādes dienu un laikiem.
 • Personas dati var tikt nodoti trešajai personai, kas veic grāmatvedības uzskaites operācijas, lai nodrošinātu grāmatvedības uzskaites standartus saskaņā ar LR likumiem. 
 • Iegūtie personas dati varētu būt nodoti tiesībsargājošām iestādēm, valsts un pašvaldību iestādēm, lai pildītu savu juridisko pienākumu, ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti, vai aizsargātu savas juridiskās tiesības.

Kur mēs apstrādājam Jūsu personas datus?

Jūsu personas dati netiek nosūtīti vai apstrādāti valstī, kas atrodas ārpus ES/EEZ.

Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

Mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Jūsu tiesības.

Mēs garantējam Jūsu tiesību aizsardzību un likumīgo pielietošanas atbilstību personas datu aizsardzības likumiem un noteikumiem. Sakarā ar to Jums ir šādas tiesības:

 • Autorizēties savā profilā mūsu interneta veikalā, Jūs varat apskatīt iesniegto  informāciju par sevi, ka arī nepieciešamības gadījumā to labot.
 • Atsaukt piekrišanu datu apstrādei tiešā mārketinga nolūkiem.
 • Pieprasīt no mums visu mums pieejamo informāciju saistībā ar Jums un kādiem nolūkiem mēs to apstrādājam.
 • Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei uzrakstot elektronisko vēstuli uz raivis.sakalis@vpvpellet.com.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras pārlūkprogramma saglabā Jūsu ierīcē (piemēram, datorā, mobilajā tālrunī, planšetdatorā) tīmekļa vietnes pārlūkošanas laikā. Tās tiek plaši izmantotas, lai tīmekļa vietnes spētu darboties vai arī darbotos labāk un efektīvāk.  

 • Nodrošināt tīmekļa vietnes darbu atbilstoši Jūsu gaidītajam.

 • Vietnes apmeklēšanas laikā uzturēt Jūs autorizētā statusā.

 • Atcerēties Jūsu iestatījumus apmeklējuma laikā un starp apmeklējumiem.

 • Personalizēt mūsu vietni, kad esat autorizējies, lai palīdzētu Jums ātrāk saņemt nepieciešamo.

Šī mājas lapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, preču groza funkcionalitāti.
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.

Kā atteikties no sīkdatnēm?

Pēc vēlēšanās Jūs varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu iekārtā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana iekārtā. Taču tādā gadījumā Jums būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, kā arī jāapzinās, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāk lasiet šeit (angļu valodā): www.aboutcookies.org.

 

Jautājumu gadījumā Jūs varat sazināties ar mums:
Adrese: "Gaismas", Raiskuma pagasts, Pārgaujas novads, LV-4146
Telefons: +371 27055444
E-pasts: raivis.sakalis@vpvpellet.com